+38 (067) 824 81 21
Пн-Пт 10:00 - 18:00; Сб 10:00 - 15:00

29 версня 2023 року. Майстер клас – “Накістний остеосинтез”

У центрі уваги лікарів-інтернів та молодих спеціалістів з ортопедії і травматології зібрався захоплюючий майстер-клас, організований кафедрою ортопедії і травматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика. Захід, проведений 29 вересня 2023 року, був приурочений до теми “Накістний остеосинтез”

Майстер-клас зібрав близько 35 учасників, серед яких були як молоді лікарі-інтерни, так і досвідчені лікарі, які бажали поглибити свої знання в цій важливій галузі. Подія відзначилася високою інтерактивністю і можливістю навчатися від провідних фахівців в галузі ортопедії та травматології.

В рамках майстер-класу були представлені лекції на основні теми основ остеосинтезу, сучасні методи та технології, пов’язані з накістним остеосинтезом, включаючи використання новітніх медичних матеріалів та імплантатів від компанії Інтерлок ТТ. Учасники отримали можливість відповісти на практичні виклики та вирішити клінічні завдання. Лікарі-інтерни відпрацювали свою майстерність на штучних кістках під контролем досвідчених лікарів.

«Ми вдячні компанії Інтерлок ТТ за їхню підтримку цього майстер-класу. Важливо надавати нашим лікарям-інтернам можливість поглиблювати свої знання та вдосконалювати навички, щоб підвищити якість медичного обслуговування в Україні», сказав професор і завідувач кафедри ортопедії і травматології, Анкін Микола Львович.

Майстер-клас з накістного остеосинтезу став частиною неперервної освітньої програми на кафедрі та долучився до місії підвищення рівня медичної підготовки та професійної компетентності лікарів-інтернів в галузі ортопедії і травматології.

Схожі статті

Alt 25.06.2024

20.06.2024р. Майстер-клас «Перспективи розвитку методів остеосинтезу».

20 червня був проведений черговий майстер-клас для випускників кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л.Шупика «Перспективи розвитку методів остеосинтезу». До уваги був представлений прогресивний проксимальний стегновий стержень – APFN у порівнянні із «класичним» проксимальним стегновим антиротаційним стрижнем PFNA.

Alt 3.06.2024

20-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

Alt 1.12.2023

01 грудня 2023р. Семінар «СУЧАСНІ МЕТОЩДИ ЛІКУВАННЯ УШКОДЖЕНЬ ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ»

Семінар «СУЧАСНІ МЕТОЩДИ ЛІКУВАННЯ  УШКОДЖЕНЬ ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ СТЕГНОВОЇ КІСТКИ» Організатори: кафедра ортопедії і травматології КНП “КМКЛ №8”. Партнер заходу: Інтерлок-ТТ. Основні теми та виступи: «Перегляд сучасних підходів до діагностики ушкоджень проксимального відділу стегнової кістки» та «Огляд новітніх методів лікування та їхніх клінічних застосувань» Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика  

Alt 13.10.2023

Кадавер-курс від ІНТЕРЛОК ТТ та Double Medical "IM NAILING OF LOWER EXTREMITY FRACTURES STATE OF THE ART CADAVER COURSE"

Alt 29.09.2023

29 версня 2023 року. Майстер клас - "Накістний остеосинтез"

У центрі уваги лікарів-інтернів та молодих спеціалістів з ортопедії і травматології зібрався захоплюючий майстер-клас, організований кафедрою ортопедії і травматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика. Захід, проведений 29 вересня 2023 року, був приурочений до теми “Накістний остеосинтез” Майстер-клас зібрав близько 35 учасників, серед яких були як молоді лікарі-інтерни, так і досвідчені лікарі, які бажали […]

Alt 20.09.2023

Перша операційне втручання з використання малоінвазивної системи фіксації хребта, виробництва Double Medical

ТМ «ІНТЕРЛОК-ТТ» повідомляє травматологічну-вертебрологічну спільноту України! У вересні 2023 завдяки сприянню заступника директора з питань реформування медицини Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Піонтковського Валентина Костянтиновича на базі обласного центру ортопедії, травматології та вертебрології вперше в Україні проведене хірургічне втручання з приводу компресійного перелому L1 за інноваційним […]

Alt 10.07.2023

500-днів спротиву

Підвели підсумки за 500 днів повномасштабної війни. Наразі, за період з 24 лютого 2022, ТОВ «Інтерлок ТТ» надав 1603 одиниці імплантатів для остеосинтнзу безоплатно на основі гуманітарних накладних для потреб лікування наших воїнів. Шановні лікарі! Саме наша з Вами співпраця, саме Ваша підтримка ТОВ «Інтерлок ТТ» за весь цей час надає нам можливостей це робити! […]