+38 (067) 824 81 21
Пн-Пт 10:00 - 18:00; Сб 10:00 - 15:00

Про нашу компанію

Маючи багаторічний досвід роботи у сфері ортопедії, травматології та вертебрології (рік заснування компанії – 2002), на початку 2010-го року група компаній ТМ «Інтерлок-ТТ» поставила перед собою завдання забезпечити вітчизняних хірургів-травматологів металоконструкціями та інструментарієм для остеосинтезу за прийнятною ціною, але при цьому – найкращої якості та виконаних за самими передовими технологіями і на сучасному обладнанні. Для досягнення цієї мети нами була вивчена і проаналізована продукція та виробництва близько 40 виробників. Результатом цієї роботи стало постачання медичних виробів для травматології-ортопедії та вертебрології з гарантованим використанням найкращої сировини при їх виробництві, найвищий рівень точності їх геометричних показників та найвища якість обробки поверхні даних виробів. Металофіксатори відрізняються найвищою якістю при доступній ціні, що істотно впливає на технологічність і якість проведення операційних втручань.

Починаючи з 2013 року, ТМ «Інтерлок-ТТ» регулярно відзначається нагородами: «Імпортер року», «Лідер галузі», «Національний рейтинг якості товарів та послуг». Протягом багатьох років ми є одним з найкращих підприємств за результатами загальнодержавного ранжування, що підтверджується відповідними нагородами: «Зірка якості» та «Орден якості».

Ми – перші, хто з 2015 року на українському ринку забезпечує кожну систему наших металофіксаторів гарантійним сертифікатом-паспортом.

З 2019 року і до цього моменту, завдяки інвестиціям виробника  «Double Medical» у нашу компанію, асортиментний ряд наших металофіксаторів збільшено до біля 7000 найменувань (пластини для великих і малих фрагментів, стабілізатори, стрижні, гвинти, системи фіксації хребта і різний спеціалізований інструментарій).

Сьогодні компанія ТМ «Інтерлок-ТТ» може запропонувати беззаперечно найширший асортиментний ряд виробів медичного призначення для вирішення будь-яких завдань, пов’язаних з травматологією – ортопедією та вертебрологією завдяки наявності необхідного медичного інструментарію загального та спеціального призначення. А партнер компанії – «Double Medical» – постійно працює над збільшенням асортименту продукції.

Із застосуванням наших медичних виробів в Україні в середньому за рік виконується понад 12 000 операційних втручань, що є безпосереднім підтвердженням довіри до нашого бренду як лікарів, так і пацієнтів.

Одним із основних завдань, які вже понад 20 років ставить перед собою ТМ «Інтерлок-ТТ», є створення якісних умов для роботи хірургів-травматологів та для обслуговування пацієнтів. Для досягнення цієї мети ми ведемо постійну роботу над наданням якомога більшої кількості якісних послуг усім травматологічним відділенням та клінікам, а також нашим партнерам – лікарям ортопедам-травматологам.

Важливою частиною нашої взаємодії з фахівцями, що співпрацюють з нами, є регулярні інформаційно-навчальні зустрічі, воркшопи, курси та науково-практичні конференції різного формату як в Україні, так і за кордоном.

Основними принципами і цінностями в нашій діяльності є висока соціальна відповідальність і чесність у веденні бізнесу, легальність усіх поставок і відкритість перед споживачами.

Маючи тяжкий досвід ведення бізнесу з початку бойових дій 2014 року і розуміючи, яке навантаження ляже на хірургів-травматологів з початком повномасштабного вторгнення ворожої росії у 2022 році, ми, виконуючи свій соціальний обов’язок перед суспільством, свідомо прийняли логічне, беззаперечне і єдино можливе рішення – бути пліч-опліч з лікарями.

Завдяки наполегливості, мужності та витримці наших бізнес-партнерів, особливо дистриб’юторів у Києві та Харкові, і наших співробітників в центральному та київському офісах – ми, «Інтерлок ТТ», ні на день не припили нашої діяльності.  У надважкий для України березень 2022, коли основні зусилля росіяни зосереджували на оточенні Києва та Харкова, а далі і у квітні-травні 2022 (перші місяці після звільнення Бучі та Ірпеня та подальшого відновлення контролю за державним кордоном у Київській, Чернігівській та Сумській областях) – ми робили все можливе для надання металоконструкцій на безоплатній основі як для цивільних, так і для наших воїнів.

Загалом, за період з 24 лютого 2022 до липня 2024 -ТОВ «Інтерлок ТТ» надав понад 3000 одиниць металофіксаторів для остеосинтезу безоплатно на основі гуманітарних накладних для потреб лікування наших воїнів.

Серед наших планів на найближче майбутнє можна виділити збільшення асортименту за рахунок широкого розвитку нових напрямків, традиційне проведення воркшоп-конференцій, підтримка наших воїнів і розширення географії наших представництв з тим, щоб у кожному, навіть найвіддаленішому куточку нашої країни, кожен, хто цього потребує, мав можливість скористатися нашими медичними виробами. Щоб кожен кінцевий споживач за доступною ціною мав можливість отримати саму кваліфіковану допомогу і високоякісну продукцію, яка дозволить хворому вести повноцінний активний і здоровий спосіб життя. І хоча нашими клієнтами де факто вважаються лікарі-фахівці, клініки та медичні установи, та кінцевою нашою метою є задоволення потреб пацієнтів на високому професійному рівні.

Ми, «Інтерлок-ТТ» – не просто постачальник медичних виробів, ми є партнером наших лікарів на шляху до покращення якості їх професійної діяльності, спрямованої на надання всебічної та кваліфікованої медичної допомоги.

Наші нагороди

За результатами загальнодержавного ранжування підприємств України та статистичних даних ДП “ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ” “ІНТЕРЛОК-ТТ” є найбільшим імпортером виробів для ортопедії-травматології (детальніше на сайті www.dzi.gov.ua)

Починаючи з 2013 року у сфері зовнішньоекономічної діяльності ТМ «Інтерлок-ТТ» відзначена нагородами:

Alt

«Імпортер року» – наше підприємство посіло перше місце по УКТЗЕД 902110. Даний показник є одним з найкращих в історії офіційного рейтингу по категорії, що було засвідчено почесними нагородами

Alt

«ЛІДЕР ГАЛУЗІ» – ТМ “ІНТЕРЛОК-ТТ” нагороджений цим званням за основним видом діяльності КВЕД 46.46 – Оптова торгівля фармацевтичними товарами

Alt

«НАЦІОНАЛЬНИЙ рейтинг якості ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ» – ТОВ “ІНТЕРЛОК ТТ” отримало статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ»

Alt

Протягом багатьох років ми – одні з кращих підприємств за результатами ранжування, що підтверджується відповідними нагородами: «Зірка якості», Орден «Якості» та почесними дипломами

Про нас

Дорогі друзі! Ми раді Вас вітати на нашому інтернет-ресурсі, створеному з єдиною метою: надати Вам допомогу та інформаційну підтримку в правильному виборі якісних та доступних медичних виробів у сфері травматології та ортопедії, а  саме – металофіксаторів компанії «Double Medical Technology Inc».

Наша компанія здійснює поставки самої сучасної продукції медичного призначення даного виробника, і ми з задоволенням допоможемо вам і у питаннях, що цікавлять вас у цьому напрямку, і у вирішенні задач, які ви ставите перед собою.

Одним із основних завдань, які ставить перед собою компанія ТМ «Інтерлок-ТТ», є створення якісних умов для роботи хірургів-травматологів та для обслуговування пацієнтів. Для досягнення цієї мети ми ведемо постійну роботу над наданням якомога більшої кількості якісних послуг усім травматологічним відділенням та клінікам, лікарям ортопедам-травматологам, які є нашими партнерами.

Незмінні складові, які відрізняють нашу продукцію від великої кількості аналогів, розповсюджених на ринку України, є сучасні передові технології її виробництва, використання виключно високоякісних матеріалів в поєднанні з доступною вартістю і гарантійним паспортом.

Статистичні показники нашої діяльності незмінно вказують на наш правильний вибір виробника, медичні вироби якого ми презентуємо на Україні. Із застосуванням цієї продукції щорічно проводиться більше ніж 12 тисяч операційних втручань. З нами співпрацюють провідні клініки, хірурги-травматологи самої високої кваліфікації.

Компанія «Double Medical Technology Inc», медичні вироби якої пропонує на Україні Група компаній ТМ «Інтерлок-ТТ», має в своєму арсеналі біля 7000 найменувань виробів різноманітного призначення – від металофіксаторів до хірургічного інструменту. Продукція використовується для лікування будь-яких видів травм: черепних, щелепних, травм кінцівок, тазостегнової області, хребта, фаланг, а також – для дитячої травматології. Продукція, яку ми пропонуємо, довела свою якість не тільки наявністю сертифікатів, але і фактично, оскільки вже десятки тисяч пацієнтів одержали можливість в найкоротші строки повернутися до активного способу життя завдяки застосуванню цих виробів при лікуванні. А вартість продукції доступна самому широкому колу осіб, які потребують медичної допомоги.

Наш інтернет-ресурс розрахований на доволі широке коло користувачів: від тих, кому потрібна медична допомога, до практикуючих фахівців – хірургів-травматологів. Кожен з вас може знайти тут саме те, що його цікавить – будь то конкретний медичний виріб, операційні техніки або контактні дані дистриб’юторських представництв, мережа яких охоплює практично всі регіони України.

Наші партнери

Alt
Alt
Alt