+38 (067) 824 81 21
Пн-Пт 10:00 - 18:00; Сб 10:00 - 15:00

Фахівцям

ТМ «Інтерлок-ТТ» з більше ніж 20-річним досвідом роботи у сфері травматології, ортопедії та вертебрології відома в усіх куточках Україні.

Пропонована нами продукція під власною торговою маркою з кожним роком набирає все більшої популярності у фахівців і розширює географію свого застосування.

Усім відомо, що наші вироби відрізняються високою якістю при прийнятній ціні, що істотно впливає не тільки на якість проведених операцій, але і на зростання кількості застосувань виробів торгової марки ТМ «Інтерлок-ТТ» в травматології самого різного напрямку.

Сьогодні компанія ТМ «Інтерлок-ТТ» може запропонувати беззаперечно найширший асортиментний ряд виробів медичного призначення для вирішення будь-яких завдань, пов’язаних з травматологією – ортопедією та вертебрологією завдяки завжди наявному відповідному медичному інструментарію загального та спеціального призначення. А партнер компанії – «Double Medical» – постійно працює над збільшенням асортименту та вдосконаленням продукції.

 

Одним із основних завдань, які вже понад 20 років ставить перед собою ТМ «Інтерлок-ТТ», є створення якісних умов для роботи хірургів-травматологів та обслуговування пацієнтів. Для досягнення цієї мети ми ведемо постійну роботу над наданням якомога більшої кількості якісних послуг усім травматологічним відділенням та клінікам, лікарям ортопедам-травматологам, які є нашими партнерами.

І ми дякуємо за довіру хірургам-травматологам, хто застосовує у своїй практиці наші металоконструкції, і бажаємо їм великих професійних успіхів і добробуту.

Ви завжди можете розраховувати на те, що наша компанія, в особі всіх наших партнерів-дистриб’юторів в усіх регіонах України, зробить все можливе для забезпечення вашої хірургічної практики як широким вибором імплантатів, так і зручним і надійним інструментарієм.

Для підвищення рівня комфорту та ефективності нашого сервісу ми закликаємо Вас дотримуватися в своїй практиці правил використання, стерилізації інструментарію та застосування металофіксаторів, завдяки чому Ви будете практикувати найвищий рівень професіоналізму та взаємної поваги до Ваших колег і пацієнтів.

Якщо Ви ще не використовуєте у Вашій практиці наші металоконструкції, наш найближчий до Вас представник оперативно забезпечить Ваші операції всім необхідним. З глибокою повагою, побажанням процвітання, благополуччя та професійних успіхів!

 

Для Вашої зручності оновлено наш інтернет-портал www.interlok.соm.uа, сторінка в Fасеbоок та канал Youtube де наведена необхідна технічна інформація, наукові публікації, а також викладені операційні техніки і відео

 

Команда ТМ «Інтерлок-ТТ»

Соціальна відповідальність

Основними принципами і цінностями нашої діяльності є висока соціальна відповідальність і чесність у веденні бізнесу, легальність усіх поставок і відкритість перед партнерами та кінцевими споживачами.

Маючи тяжкий досвід ведення бізнесу з початку бойових дій 2014 року і розуміючи, яке навантаження ляже на хірургів-травматологів з початком повномасштабного вторгнення ворожої росії у 2022 році, ми, виконуючи свій соціальний обов’язок перед суспільством, свідомо прийняли логічне, беззаперечне і єдино можливе рішення – бути пліч-о-пліч з лікарями.

Завдяки наполегливості, мужності та витримці наших бізнес-партнерів, особливо дистриб’юторів у Києві та Харкові, і наших співробітників в центральному та київському офісах – ми, «Інтерлок ТТ», ні на день не припили нашої діяльності.  У надважкий для України березень 2022, коли основні зусилля росіяни зосереджували на оточенні Києва та Харкова, а далі і у квітні-травні 2022 (перші місяці після звільнення Бучі та Ірпеня та подальшого відновлення контролю за державним кордоном у Київській, Чернігівській та Сумській областях) – ми робили все можливе для надання металоконструкцій на безоплатній основі як для цивільних, так і для наших воїнів.

Загалом, за період з 24 лютого 2022 до липня 2024 -ТОВ «Інтерлок ТТ» надав понад 3000 одиниць металофіксаторів для остеосинтезу безоплатно на основі гуманітарних накладних для потреб лікування наших воїнів.

Підтримка

Важливою частиною нашою роботи є сервіси для забезпечення комфортної діяльності фахівців, які співпрацюють з нами.

° сервіс щодо металоконструкцій (найширші асортимент та товарні лінійки, що забезпечують хірургові можливість вибору між методами лікування за показаннями, анатомічністю, інвазивністю)

° найширший спектр інструменту, який надається при обслуговуванні операції; сервіс щодо інструментарію (регулярне оновлення, ревізії, чистка/догляд. Як наслідок – надійність навігацій та скорочення часу тривалості операцій)

° регулярні інформаційно-навчальні зустрічі, воркшопи та науково-практичні конференції різного формату як в Україні, так і за кордоном для впровадження нових інноваційних систем і технологій та для поглиблення навичок хірурга