+38 (067) 824 81 21
Пн-Пт 10:00 - 18:00; Сб 10:00 - 15:00

Цей документ складений з урахуванням діючого законодавства України та не порушує прав споживачів

Умови здійснення гарантійної підтримки для покупців медичних виробів систем металофіксаторів («Імплантати для остеосинтезу» Сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам Технічного регламенту № 753 щодо медичних виробів № 001774 серія СВ) – далі по тексту Виріб, виробництва Doublе Меdісаl Тесhnоlоgу Іnс – далі Виробник.

Група компаній, що діє під торговою маркою ТМ «ІНТЕРЛОК-ТТ» (в подальшому Компанія) зобов’язується здійснювати гарантійну підтримку Виробів, проданих Покупцю.

 1. Гарантія на продані комплектуючі і Вироби передбачає їх безоплатну заміну протягом гарантійного терміну.
 2. Гарантійний термін на Вироби становить 6 місяців з дня первинної операції з остеосинтезу під час якої Вироби були імплантовані. Виріб знімається з гарантійного обслуговування після закінчення гарантійного терміну.
 3. Виріб підлягає безоплатній заміні протягом гарантійного терміну при дотриманні наступних умов Покупцем, а саме:
  • Виріб приймається безпосередньо від Покупця, про що свідчать відповідні розрахункові документи (рахунок-фактура, видаткова накладна, товарний чек).
  • Виріб при проведенні операційного втручання з остеосинтезу кісток застосований виключно за показаннями, про що свідчить виписка з історії хвороби Покупця при проведенні первинної операції.
  • При проведенні операційного втручання з остеосинтезу кісток застосовувалися виключно Вироби Виробника (застосування компонентів інших виробників забороняється).
  • Операційне втручання з остеосинтезу кісток було проведено з суворим дотриманням принципів та методів остеосинтезу АО Foundation  www.aofoundation.оrg та операційних технік Виробника.
  • У разі настання страхового випадку пацієнт повинен негайно, але не пізніше 7 денного строку з дня настання страхового випадку звернутися до медичної установи для фіксації зазначеного випадку (запис у медичній картці, або довідка про огляд лікаря та рентгенограма)
  • Своєчасне та в повному обсязі надання наступних документів:
   • виписка з історії хвороби Покупця
   • протокол/звіт про первинне операційне втручання
   • передопераційні та післяопераційні рентгенограми
   • рентгенограми при настанні несприятливого випадку
  • Дотримання Покупцем (пацієнтом) рекомендацій лікуючого лікаря щодо фізичних навантажень та загального режиму навантажень, а також регулярне проведення контрольних обстежень лікуючим лікарем (1 раз на 2 місяці).
 4. При недотриманні будь-якої з умов пункту № 3 безоплатна заміна Виробу не здійснюється.
 5. Компанія не несе відповідальності за сумісність придбаних в Компанії Виробів з виробами інших виробників.
 6. Компанія ні при яких умовах не несе відповідальності за будь-які збитки Покупця (включаючи всі, без виключення, випадки втрати прибутків, припинення ділової активності, втрати ділової інформації, або інших грошових втрат), пов’язаних з виникненням несприятливого випадку.
 7. Правила гарантійної заміни:
  • Заміна Виробу, при несприятливому випадку на аналогічний Виріб проводиться тільки при його наявності на складі. У випадку його відсутності Виріб буде замовлений у Виробника, термін доставки якого визначається Виробником.
  • За бажанням Покупця йому може бути запропонований аналогічний Виріб з доплатою або поверненням різниці вартості Виробів, що визначається актуальними цінами за прайс-листом Компанії, який діє на момент оформлення заміни Виробу.

Дякуємо за співпрацю!